top of page

Стабілізовані рослини від Green Ecco Moss

Оновлено: 21 жовт. 2022 р.

Добрий день друзі !

Сьогодні презентую вам стабілізовані рослини від GEM. На сьогоднішній момент ми маємо 26 різних стабілізованих рослин, всі вони не потребують догляду та поливу і зберігають свій прекрасний вигляд у термін від 5 до 8 років. І все це через процес стабілізації – заміна природного соку рослини на штучний хімічний розчин, який абсолютно безпечний для вас, ваших дітей та тварин. Дані вироби не викликають алергії та створені тільки для того, щоб ви ними милувалися!


У більшості випадків ці рослини використовують як доповнення до картин з моху, бо рослини і мох у зв'язці дають приголомшливий вигляд картині та іншого виробу в цілому.


За допомогою рослин ви з легкістю самі можете зробити природний куточок, наприклад з Беар Грасс трави, помістивши її в скляну ящик і поставивши його, наприклад, до тумби під телевізором. Також відмінним рішенням буде поставити стабілізовані Діосмі у вази у вашій спальні або коридорі. Також у нас є різні види папоротей, які найкраще підуть у зв'язку з мохом. Ознайомитись з усіма наявними товарами ви можете у магазині GEM. А з питань консультації звертайтеся до наших менеджерів, вони завжди раді прийняти ваше замовлення або проконсультувати вас з будь-якого питання.

9 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page