top of page

Відповіді на ваші запитання про стабілізовані вироби😏

Оновлено: 21 жовт. 2022 р.

Всіх вітаю дорогі друзі!

Сьогодні компанія Green Ecco Moss відповість на всі ваші запитання щодо стабілізованих виробів.


1) Що таке стабілізація?

✨Стабілізація - це процес заміни природного соку рослини на екологічно чистий хімічний розчин на сольовий або гліцеринової основі. Це своєрідне уповільнення часу для рослин, при якому зберігається вигляд, форма та еластичність. Рівень просочення хімічним розчином може бути повним і неповним, про це ви можете прочитати присвячений цьому блогу.


2) Які гарантії на ваші товари?

- Гарантія на мох від 5 до 8 років.

- Рослини від 3 до 5 років.

Також ми гарантуємо нашу техпідтримку 24/7. У разі невідповідності товару ви можете повернути назад товар протягом 14 днів, також ми здійснюємо обслуговування зелених стін з моху за вашим запитом. 😎😲3) Що ви виробляєте?

На момент публікації цього блогу в магазині green ecco moss є 287 товарів. Ці товари поділені на 14 категорій, серед них:


1. Мохи (ягель норвезький та український, мох купина, Прованс, Прованс королівський, папоротевий мох)


2. Кашпо (абсолютно різних форм, з різним мохом та квітами)


3. Сухоцвіти (36 позицій, здебільшого використовуються як додаткова прикраса композиції)


4. Стабілізовані квіти (троянди, гортензії, хризантеми та ТП)


5. Картини та панно (28 різноманітних, приголомшливих вже готових композицій, з використанням мохів та рослин)


І це не весь перелік категорій, всі товари можете переглянути в нашому магазині GEM. 😀😍😍4) Які рекомендації щодо експлуатації стабілізованих виробів?

Мох минулий процес стабілізації не рекомендуємо поміщати під прямі сонячні промені. При близькому контакті з джерелами тепла мох може підсихати. У такому випадку змініть місце проживання рослин. Підтримуйте вологу у приміщенні від 40-55%. Температура, що рекомендується в приміщенні, де розташований мох або рослини від +5 до +28. Мох нашого виробництва не боїться перепаду температури до -10°С (не довго). Вважається нормою, що мох стабілізований не збирає пилюку. Мох відштовхує пил через свою природну текстуру і щільність. Якщо картина вигоріла або втратила колір, то потрібно забрати картину від сонячних променів, поставити зволожувач повітря. Або звертайтесь до нас за детальною консультацією, ми вам допоможемо.


Якщо ви хочете зробити процедуру очищення моху, радимо скористатися щіткою для пилу або феном, з прохолодним струменем повітря.Як доглядати за мхом

Як доглядати за мхом

13 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page