top of page

Сухоцвіти від Green Ecco Moss

Оновлено: 21 жовт. 2022 р.

Доброго часу доби друзі!


Сьогодні ми поговоримо про сухоцвіти від «GEM». У своєму асортименті ми маємо 30 різних стабілізованих сухоцвітів. Так як вони пройшли процес стабілізації вони не потребують поливу та догляду, в них не заводяться комахи, вони не викликають алергії. 100% безпеки від Green Ecco Moss гарантовано!

Навіщо можуть знадобитися сухоцвіти? Все просто, вони будуть чудовим доповненням до різних композицій із стабілізованих виробів (картини, панно). Вони чудово поєднуються з мохом. З прикладів це мох «Кочка» і будяки різних кольорів. Так само ви можете використовувати сухоцвіти разом зі стабілізованими рослинами, чудовою ідеєю буде зробити тріо композицію: з моху, стабілізованої папороті та додаванням Діосміни Ботао.

Thistle stabilized

Diosmina Botao

Експериментуйте! Робіть свої композиції, використовуйте різні стабілізовані товари та поєднання. А найголовніше, робіть так, як вам подобається, а ми у свою чергу надамо вам найкращий товар, який давно підтвердив свою безпеку та якість. І за допомогою якого ми з вами зробимо справжній шедевр!

З усіма нашими товарами ви можете ознайомитись у нашому магазині. Так само не забувайте про наших консультантів, вони профі у своїй справі і легко підкажуть що буде краще для вас, дадуть відповіді на всі питання і швидко обслужать вас.


4 перегляди0 коментарів

Comments


bottom of page