top of page

Стіна природи у вас в інтер'єрі 😍

Оновлено: 21 жовт. 2022 р.

Радий усіх вітати дорогі друзі!


Як вам ідея зробити вашу стіну цікавішою? Я думаю ви погодитеся, тому що порожня стіна виглядає не сучасно і не естетично. Куди краще повісити на стіну картину, а ще краще заповнити весь простір стіни мохом. Який мені мох вибрати? Компанія Green Ecco допоможе вам із вибором.

У нас величезний вибір матеріалу та готових товарів, ознайомтеся обов'язково в магазині! 🌿


Почнемо!


Одне з найцікавіших рішень, які можуть бути 😊

Кочковий мох має зачаровуючий ефект, так само особливістю моху є його форма, вона виділяється на тлі всього і очі відразу потягнуться подивитися, що за диво важить на стіні. Ми виготовляємо купу різних кольорів, тому ви можете замовити колір відповідний саме вашому інтер'єру.


Tussock moss GEM

Приємна структура і приємний на дотик, це все про нього. У нас в асортименті існує два види ягеля: норвезька та українська. Різниця видів у тому, що норвезька більш пухнаста ніж українська, але українська у свою чергу більш щільна за структурою. Різниця за описом не велика, але її добре видно на фото.


moss reindeer moss

Плоский мох відрізняється від вище перелічених видів моху. Він як килим розстилається по поверхні і добре заповнює порожні місця. Панно тільки з плоского моху підійде не до всіх інтер'єрів, тому будьте пильні у виборі. Найкраще використовувати поєднання плоского та кочкового моху. Вони чудово гармонують, кочковий мох із такої композиції виділятиметься і це стане родзинкою ілюстрації.


moss painting

6 переглядів0 коментарів

Comments

Couldn’t Load Comments
It looks like there was a technical problem. Try reconnecting or refreshing the page.
bottom of page