top of page

🌿Унікальність українського ягеля🌿

Оновлено: 21 жовт. 2022 р.

😍Стабілізований мох - один із найпопулярніших та універсальних матеріалів для декору будь-яких приміщень, створення різноманітних композицій будь-якої складності. Такий мох легкий у використанні, не вимагає жодного догляду чи поливу, а унікальна структура дає ефект відштовхування, тому на моху не збирається пил. Існує безліч видів стабілізованого моху, один із найпопулярніших зараз це Український ягель. 🌿


Працівники компанії Green Ecco Moss проводять збір на своїх ділянках, потім стабілізацію такого моху протягом усієї історії компанії. Даний вид моху росте тільки в екологічно чистих лісах, тому про погану якість не може бути й мови.

Ягель м'який і пухнастий, приємний на дотик - чудовий матеріал для роботи.


Що можна зробити з моху?

Варіантів ціла маса, можна створити...


1) Картину чи панно 🙌

2) Композицію з моху та рослин 🌿🍀

3) Кашпо ✨

4) Фіто стіну 🌳🌲


Це лише чотири варіанти, насправді їх набагато більше, все залежить від вашої мети та фантазії.

Наша компанія може виконати будь-яке ваше бажання. Вибирайте стиль і види моху, вкажіть бажані розміри та малюнок. Ми надаємо безоплатну візуалізацію ваших ідей.

Також, ви можете отримати професійну консультацію від наших менеджерів, вони знають все і вся про стабілізовані вироби, запропонують ідеї та порадять, як їх краще реалізувати, телефонуйте чи пишіть нам у соціальні мережі, ми завжди раді допомогти.


На відео ви можете побачити різницю між стабілізованим та не стабілізованим мохом.


купити стабілізовані вироби

купити стабілізовані вироби

купити стабілізовані вироби

купити стабілізовані вироби

5 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page