top of page

Фіто стіна…. Перетворення простої стіни на оазис посеред будинку

Оновлено: 21 жовт. 2022 р.

👨‍🎓З давніх-давен люди прикрашають свої будинки різними рослинами. Як правило, це вазони, але всі ми розуміємо, що цей давній тренд відходить у небуття. НАстав час СУЧАСНИХ РІШЕНЬ !!! І тут компанія Green Ecco Moss процвітає як ніколи раніше. 😎😎

Фіто стіна або стіна зі стабілізованого моху це висхідний тренд! Просто уявіть як вся ваша стіна стане оазисом, за яким не потрібно догляду і поливу. Оновіть ваш інтер'єр за допомогою такої великої композиції.

У стіні можуть використовуватися всі види моху та всі види рослин, їх можна переглянути в магазині. Про найкращу комбінацію мохів та рослин у нас зроблено спеціальний блог.


З топ асортименту:


За рослинами:


Це мала частина, яка відмінно впишеться в стіну. Всі вироби стабілізовані та не несуть жодного негативного впливу на здоров'я.

Розміри стін та всі побажання обговорюються особисто з менеджером «GEM».


Панелі виготовляються з фанери різної ширини ( 6-18мм).

І встановлюються на стіну кріпленнями (залежно від стіни змінюватимуться методи кріплення)


Також класним варіантом буде додати підсвічування до стіни. Так стіна виглядатиме ще крутіше, або ж за допомогою світла можна обіграти той чи інший елемент композиції. Наша команда може виконати стіну з індивідуальним дизайном або малюнком рослин. 🤯😉Фітостіна замовити

18 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page