top of page

Варіанти виробів GEM для подарунка. Недорого та зі смаком !

Оновлено: 21 жовт. 2022 р.

Доброго часу доби друзі!

Бувають моменти в житті, коли потрібно щось подарувати, але часто ми не можемо придумати що саме! Компанія Green Ecco Moss допоможе вам із цим. Ми виготовляємо багато товарів, які ідеально підійдуть для подарунка абсолютно всім, до того ж це буде недорого і зі смаком.


Перший універсальний варіант - це кашпо з мохом. Ми маємо 21 кашпо, вони підійдуть як хлопцям, так і дівчатам. Кашпо мають чарівний ефект, вони круто виглядають на робочому місці. Вони не займають багато місця, що є відмінним варіантом, якщо потрібно щось невелике і дуже красиве. Перегляньте всі варіанти кашпо в нашому магазині і виберете для себе найкращий варіант, а ми у свою чергу гарантуємо якість товару та його довговічність. Нагадаю, що вироби не потребують догляду та поливу, а для збільшення довговічності потрібно дотримуватися 40-55% вологи в приміщенні.

Planter ball with moss reindeer moss Green Ecco Moss

Другий варіант – це троянди. Найкращий варіант подарунка жіночій статі. Ми можемо надати вам 9 варіантів вибору. Часто ми даруємо букети троянд, але вони досить швидко в'януть і втрачають свою красу. Кращий вибір це купити троянди на стеблі! Вони просто шикарні і до того ж не в'януть, їм не потрібна вода. Подаруйте такі троянди і скільки часу не пройшло троянди будуть такі ж, як у момент покупки.

Stabilized rose standard cherry

Третій варіант - панно з моху. Тут ваша фантазія ваш найкращий друг. У нас величезний асортимент різних панно і картин. Але все ж таки парочка рекомендацій: дерево з мохом GEM, картина їх моху стабілізованого, картина з моху ягель і папороті.

Tree with moss Green Ecco Moss


2 перегляди0 коментарів

コメント


bottom of page