top of page

Зробіть шедевр своїми руками разом із «GEM»

Оновлено: 21 жовт. 2022 р.

Доброго часу доби друзі!


Сьогодні ми з вами навчимося робити композицію зі стабілізованих виробів!

Почнемо. Що нам потрібно для створення шедевра?


1) Клейовий пістолет.

2) Дошка або інший матеріал на який добре буде клеїтися наш мох.

3) Сам мох, сухоцвіти, рослини. Вибір матеріалу індивідуальний, тому перегляньте всі товари і оберіть ті, що вам подобаються найбільше!

4) Гарний настрій 😊, без нього ніяк.


Насправді створення будь-якої композиції зі стабілізованих виробів це легко!

На раніше підготовлену поверхню клеїтимемо мох. Беремо клейовий пістолет і наносимо клей на нижню сторону моху, після притискаємо мох до поверхні і даємо час на зчеплення. За таким принципом клеїмо всі стабілізовані вироби. Після обклеювання залишаємо нашу композицію та даємо клею трохи часу. Перевірте, чи всі елементи добре скріплені, після ретельної перевірки можете приступати до встановлення композиції на стіну або будь-який інший елемент інтер'єру.Готово! Як бачите тут немає нічого складного, і ви обов'язково впораєтеся!


Головне у такій справі це ваша ідея. Заздалегідь продумайте вашу композицію та подумайте з чого вона складатиметься, які матеріали вам потрібні та ТД. Якщо ви не можете придумати або потребуєте поради, зверніться до консультантів, вони будуть раді вам допомогти.

Також ви можете придбати готову композицію у нас у магазині. У нас величезний вибір картин і панно, придумавши свою композицію, зверніться до нас і розкажіть про неї, ми втілимо вашу ідею разом!

2 перегляди0 коментарів

Comments


bottom of page