top of page

Озеленення для бізнесу від «GEM»

Оновлено: 21 жовт. 2022 р.

Радий усіх вітати дорогі друзі!


Багато підприємців задаються питанням, «Мені потрібно щось незвичайне, хочу озеленити мої приміщення, щоб працівники відчували себе краще та й щоб приміщення були такі не як у моїх конкурентів, яку компанію вибрати для кращого результату?»


Відповідь максимально проста. Компанія Green Ecco Moss надасть вам найкращий результат озеленення будь-яких приміщень. Ми з великою радістю розглянемо потрібні приміщення і створимо фото приклад, де буде показано як в приміщенні буде розташовуватися наше панно або ми озеленимо обрану вами стіну з можливістю додавання на стіну еко логотипу вашої компанії.


'GEM' гарантує вам якісний результат. У нас величезний вибір матеріалів та кольорів, що дає можливість втілити проект будь-якої складності у життя. Всі товари можна подивитися в магазині.


Прекрасним вибором буде озеленити ваше приміщення за допомогою поєднань різних стабілізованих виробів: Мохів - ягель, кочковий, плоский, папоротевий, королівський прованс. Рослин - папороті, троянди, трави, гілки різних дерев і рослин і так далі. І все це може бути виконано в різних кольорах та різних форм.


Ми пропонуємо послуги озеленення всім видам приміщень, це стоматологія, готель, кафе, офіс, ресторан.


Зв'яжіться з нами, надішліть нам фото/відео приміщення, ми обговоримо стиль, ціну та ваші побажання. Також, щоб дізнатися більше про нас та про наші вироби читайте БЛОГ.

Озеленение для бизнеса от «GEM»

Озеленение для бизнеса от «GEM»

Озеленение для бизнеса от «GEM»

6 переглядів0 коментарів
bottom of page