top of page

Чому штучний мох гірший, ніж стабілізований?

Багато дизайнерів інтер'єру, архітектори і власники бізнесу вибирають для своїх проектів рослини, що не вимагають догляду. Ви знаєте, чому?

Ну, по-перше, різниця між натуральними, штучними рослинами та стабілізованими рослинами значна як за витратами, так і за ефективністю.

Донедавна респектабельні забудовники обирали живі «зелені стіни» замість штучних. Це рішення, хоч і дуже привабливе для клієнтів та замовників, викликає проблеми через вимоги до технічного обслуговування: розливів води, добрив, необхідності наймати обслуговуючий персонал, спеціальне освітлення та контроль температури. Через високу вартість обслуговування багато дизайнерів переходять на стабілізовані рослини, а не штучні рослини, і тим більше не живі.

 

По-друге, стабілізовані рослини, у тому числі і мох, мають набагато більш привабливий вигляд, ніж штучні, чому?

Під час процесу стабілізації, сік рослини випаровується, і його замінює нова суміш, яка дає дуже добрий результат, а саме, рослини виглядають як тільки

До того ж, такі вироби можуть висіти на стіні 10 років.

За таку ціну, як на стабілізовані вироби, це дуже перспективне рішення, яким вже користуються багато хто і не шкодують про це.

Ми Green Ecco Moss. рекомендуємо вам випробувати всю красу стабілізованих виробів, а подивитися та купити товар ви можете на нашому офіційному сайті.

 

І ще щось: для стабілізації використовуються технології, які не завдають шкоди здоров'ю. Тому придбати мох можна для прикраси дитячих кімнат. До того ж стабілізовані рослини або мох не викликають алергічних реакцій. Рослини не потребують поливу, пересадження або добрива. Догляд дуже простий! Їх можна використовувати у приміщеннях, куди не проникає сонячне світло. А щоб зберегти привабливий вигляд виробів, досить просто час від часу струшувати їх спеціальною щіткою від пилу.

Дякую за увагу! Рекомендуємо поділитися цією статтею зі своїми друзями, знайомими, їм буде цікаво почитати) Доброго дня!

16 переглядів0 коментарів
bottom of page