top of page

Топ фактів про «GEM»

Оновлено: 21 жовт. 2022 р.

Добрий день друзі !

Підбір фактів від Green Ecco Moss до ваших послуг.


1) Наша кампанія виготовляє повністю екологічно чистий товар, який не завдає шкоди вам ні вашим дітям і навіть тваринам.


2) Ми виготовляємо 250 стабілізованих товарів різних категорій, починаючи з мохів та закінчуючи стабілізованими деревами.


3) Ми маємо величезний досвід у роботі зі стабілізацією. Ми протягом 5 років стараємось для вас.


4) Ми в повному циклі робимо товар, від збору сировини до виробу у вашому приміщенні, що дає максимальну якість і довговічність товару.


5) Довговічність. На наш товар ми даємо гарантію від 5 до 8 років!


6) Також ми займаємося вертикальним озелененням.


7) Ми кращі ! У 2021 році наша кампанія отримала нагороду «Вибір країни 2021», що є відмінним показником якості нашого товару, вашої нам довіри та довіри нам з боку європейських партнерів.


8) Швидкість. Нас цінують за швидкість виконання замовлень. Після оформлення вашого замовлення ми відразу приймаємось за роботу над ним, через що ви швидко отримаєте ваш товар.


9) Багато етапність виробництва. Готовий товар проходить через безліч етапів: перевірка, чищення, сушіння, стабілізація, знову перевірка та нарешті упаковка товару та відправка його вам. Після цих етапів наш товар отримує якість максимального рівня!


10) Наша мета – надати вам найкращий товар у найкоротші терміни та забезпечити вам гарні емоції нашою роботою. Наша вища цінність це ви - наші покупці!22 перегляди0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page