top of page

Співпраця з Green Ecco Moss: вигідні умови для постійних партнерів

До уваги флористів, дизайнерів, власників стильних закладів та просто естетів!

Якщо Ви так само, як і ми, захоплюєтеся красою, універсальністю та практичністю стабілізованого моху, тоді запрошуємо Вас до тривалої співпраці з Green Ecco Moss.

Постійна співпраця з Green Ecco Moss надасть Вам можливість створювати справжні еко-шедеври для декору або інтер'єру.


Вигідне партнерство з одним із лідерів по виробництву стабілізованого моху в Україні


Green Ecco Moss спеціалізується на виробництві стабілізованого моху та рослин в Україні. Постійна співпраця з дизайнерами інтер’єру та флористами, архітектурними агенціями, будівельними організаціями — це те, чим ми особливо пишаємося, адже це надає нам можливість прикрашати світ екологічно та безпечно.

Green Ecco Moss пропонує стабілізовані рослини та стабілізований мох в різних формах та кольорах, що дозволяє клієнтам використовувати його для втілення у життя найрізноманітніших дизайнерських проєктів. Головною перевагою стабілізованого моху та рослин Green Ecco Moss є їх довговічність та мінімальний догляд. Це ідеальний вибір для тих, хто шукає стильний та екологічно чистий елемент декору. Крім того, продукція Green Ecco Moss є безпечною для здоров'я людей та тварин, оскільки не містить хімічних речовин та токсинів. Наші продукти можуть бути використані для створення оригінальних та екологічно чистих проєктів будь-якої складності.

Крім того, ми пропонуємо індивідуальні проєкти для клієнтів, допомагаємо у створенні ексклюзивних дизайнерських рішень та забезпечуємо якісний сервіс та швидку доставку продукції. Усі ці особливості роблять співпрацю з постачальником стабілізаційного моху Green Ecco Moss зручною, надійною та продуктивною.

Стабілізований мох та рослини для декору


Стабілізований мох широко використовується для декорування різних предметів та створення справжніх виробів мистецтва: картин, композицій, топіаріїв, кашпо та різноманітних елементів брендування. Оскільки стабілізований мох є екологічно чистим та не потребує додаткового догляду, його можна використовувати в різних стильових напрямках та для створення різних ефектів.


Цей матеріал дуже полюбляють дизайнери та флористи. І цьому є декілька логічних пояснень:

 • довготривала свіжість (стабілізований мох може зберігати свіжість та природній вигляд протягом кількох років без необхідності поливати);

 • легкість в роботі (стабілізований мох може бути легко оброблений та використаний для створення різноманітних композицій, оскільки він м'який та гнучкий);

 • екологічність (мох виробляється з природних матеріалів та не містить шкідливих речовин);

 • різноманітність (мох доступний в різних кольорах та текстурах);

 • ефектний вигляд (створює атмосферу природної краси та спокою; додає естетики будь-якому місцю).

Стабілізований мох та рослини для інтер’єру

Окрім використання стабілізованого моху для створення декоративних композицій, його часто застосовують для загального оформлення офісів, кафе, ресторанів, а також житлових приміщень.


Ось лише декілька ідей, як стабілізований мох може бути використаний в інтер'єрі:

 • декоративні “живі” панелі або візерунки на стінах;

 • картини з мохом;

 • скульптури;

 • декорування колон та балок;

 • декорування стелі.


Серед переваг такого декорування — природна акустика, яку гарантує стабілізований мох. Тобто за його рахунок можна зменшити рівень шуму та покращити звукову ізоляцію.


Крім того, стабілізований мох може замінити у приміщенні звичайні рослини. Загалом, такий дизайн сьогодні набуває особливої популярності завдяки своїй екологічності та природному вигляду.

Переваги партнерської співпраці для флористів, дизайнерів інтер’єру та оптових покупців з Green Ecco Moss


Якщо Ви шукаєте якісний мох для інтер'єру, співпраця з магазином Green Ecco Moss стане Вам у нагоді.


Адже ми зосереджені на тому, щоб створювати унікальні та екологічно чисті продукти, які задовольнять потреби найвибагливіших клієнтів. Ми активно співпрацюємо з архітекторами, дизайнерами та іншими професіоналами, забезпечуючи якісний сервіс та оперативну доставку продукції.


У Green Ecco Moss діють особливі вигідні умови закупки товару для дизайнерів та флористів, а також для інших партнерів:


 • спеціальні знижки на стабілізований мох та рослини;

 • оптові знижки для дизайнерів та флористів (діє ціна згідно оптового прайсу);

 • особистий менеджер, що працює з Вами;

 • швидке виробництво;

 • безпечна, швидка та надійна доставка.


Не зволікайте та скоріше пишіть нашим менеджерам, щоб отримати прайс та дізнатися більше про вигідні умови для партнерів.

3 274 перегляди0 коментарів
bottom of page