top of page

Перлина в інтер'єрі – це зелений мох


Дизайнери найчастіше використовують у своїх роботах саме зелений мох. Він є класичним рішенням та здатний передавати ефект натуральної галявини, яку висадили у вертикальному положенні.

Стабілізований мох є природним матеріалом, що застосовується для декоративних цілей при внутрішній обробці приміщень: будинки, офісу, спа-салону, кафе та ін. Стабілізований мох використовується також для формування 3D-макетів або у флористиці.

Першокласний матеріал українського виробництва. Компанія Green Ecco Moss є виробником та реалізатором натурального декору. Ми пропонуємо придбати зелений мох вагою від 0,5 кг в упаковці.

Середня витрата на 1 кв. м – 6 кг.


Стабілізований природний матеріал не вимагає спеціального догляду та поливу. Рослини виключають можливість підсихання, вони не стають місцем проживання комах-паразитів.


Мох м'який і нескладно клеїться, що дозволяє створювати будь-які композиції.

Звертаючись до нашої компанії, ви отримуєте:

🔹 преміум-обслуговування;

🔹 продукцію за найкращими цінами;

🔹 докладні рекомендації щодо використання рослин та моху.


Менеджер моментально формує замовлення, після чого посилка того ж дня відправляється до одержувача за наявності на складі. Працюємо 7 днів на тиждень, це дозволяє вже зараз оформити заявку на покупку натурального матеріалу для створення неповторного дизайну стабілізованого моху.

1 перегляд0 коментарів

Comments


bottom of page