top of page

Казкові стіни з моху! Що це таке та де його застосовувати?

До нас надходить багато дзвінків із запитанням «Гортала вашу сторінку в інтернеті і натрапила на дуже цікавий інтер'єр, там дуже цікава стіна, яка нагадує справжню галявину з казкового лісу. Скажіть, як поводиться цей предмет у побуті? Чи не притягує пил? «Узлісся» з казкового лісу — це вертикальне озеленення зі стабілізованого моху. Думаю, всім цікаво дізнатися про живі стіни, тож поділюся з вами інформацією.

Стабілізований мох це справжній шматочок природи, в якому зупинили всі біологічні процеси. Оброблений у спеціальному розчині. Він:

- не втрачає свою м'якість та еластичність;

- не гниє, не сохне, у ньому не заводяться комахи;

- Не викликає алергії.

Помилково вважати, що дизайнерський об'єкт стане пило-збірником. Мох не притягує пил завдяки своїй щільності. Відштовхнути абсолютно весь пил він звичайно не зможе, тому його необхідно періодично здувати феном.

Мох не втрачає свого кольору, тому стіна або дизайнерський проект завжди виглядатиме соковито та свіжо. Більше того, його можна самому підфарбовувати спеціальним розчином.

Доглядати за мохом не важко. Мох не потребує сонячного світла, оскільки перебуває у сплячому стані. Поливати мох не можна, як і розташовувати його під відкритим сонячним промінням. Достатньо лише підтримувати необхідну вологість (45%-60%) у кімнаті, а в холодну пору тримати його подалі від опалювальних приладів.

Наші роботи ви можете переглянути на сайті https://eccomoss.com.ua!3 перегляди0 коментарів
bottom of page