top of page

Ви повинні знати це про стіну зі стабілізованого моху!


Стіни із стабілізованого моху користуються великим попитом у 2020 році, особливо в Україні. Багато офісів, готелів, ресторанів, фітнес-центрів і навіть власників житлових будинків шукають дешеву установку, що не вимагає догляду, і стабілізований мох став найпопулярнішим рішенням. Стіни, прикрашені виробами з моху, чудово підходять для ділового світу і не тільки. Цій чудовій рослині під силу прикрасити абсолютно будь-яке приміщення: офіси, лікарні, студії краси, перукарні; і в багатьох інших приміщеннях мох тільки радуватиме ваші очі! Напевно, найкраще рішення для інтер'єру в 2020 році! Замовте вже зараз у Грін Еко Мосс!

Він не потребує будь-якого обслуговування, а також не схильний до кліматичних впливів типових для приміщень (нестача світла, кліматичний шок через спеку взимку та кондиціювання повітря влітку). Дивіться, будь ласка, фото!

До речі, стабілізований мох - не те саме, що висушений мох. В останньому варіанті, він зневоднений, хрумкий, може змінити свій колір протягом короткого періоду часу і зрештою розпастися. Чого не скажеш про стабілізований мох, він справжній, тільки оброблений 100%-ним природним розчином гліцерину, для збереження кольору і зовнішнього вигляду протягом багатьох років. Догляд за ним - справжні дрібниці!

Такий мох продається, як правило, у коробках. Працівники ретельно збирають його з українських лісів у найкращий момент їхнього життєвого циклу. Після ретельного відбору, тільки мох найвищої якості відбувається процес стабілізації.


Потім відтворюється мікроклімат, який знаходить ідеальний баланс між вологістю, теплом та світлом. Ці умови постійно контролюються. Стабілізований мох поміщають у довгі ванни, вкриті рідкою гліцериновою основою, водою та харчовим барвником. Під час цього процесу, який може тривати кілька днів, сік рослини випаровується, та його замінює ця нова суміш.

Переваги:

  • завдяки стабілізації мох зберігає свій зовнішній вигляд, свіжість та аромат протягом багатьох років;

  • без необхідності використання ґрунту, води або сонячного світла.

Green Ecco Moss - провідний постачальник та виробник стабілізованих рослин та виробів з моху в Україні! Особливо Вам сподобаються стіни та картини з цього чудового матеріалу.

Ми завжди раді надати вам тільки якісні вироби, з усіма товарами та цінами ви зможете ознайомитись тут: наш магазин.

Дякуємо, що прочитали цю статтю, доброго дня!


43 перегляди0 коментарів

Comments


bottom of page