top of page

Стабілізований мох зовсім не вибагливий

Якщо ваш вибір упав на декорування приміщення за допомогою моху, то ловіть кілька порад від Грін Еко Мосс, як зробити мох ще зручнішим і довговічнішим.


Найважливіший і основний пункт: мох не потребує поливу. І найчастіше, коли люди це чують, вони в принципі не вірять, що це можливо, тому що споконвіку люди звикли, що за рослинами потрібен ретельний догляд та полив. Але тут він не потребує поливу, а також обприскування.


Вологість. Вона потрібна у тому, щоб підтримувати структуру моху. Виникає логічне питання: полив не потрібний, а волога потрібна? Абсолютно вірно. Але вологість у приміщенні не так складно підтримувати, як це спочатку здається. Елементарних провітрювати буде більш ніж достатньо, або якщо ви хочете, можна підключити зволожувач повітря.

Знову ж таки, кожному своє.

Важливо обмежити механічну дію. Безперечно, мох такий гарненький і його так хочеться помацати, доторкнутися, але дуже часто цього робити не варто. Тому що людська шкіра має певний відсоток жирності, який не дуже добре впливає на стабілізовану рослину.


Багато хто вважає, що так, а ось ми впевнені, що в невеликій кількості пил збирається, як на будь-якому предметі, тому періодично потрібно струшувати пил м'якою щіткою для пилу, щоб зберегти його структуру і не пошкодити.

При дотриманні цих найпростіших правил мох прослужить вам понад 5-8 років.

Легко та приємно!

мох не прихотлив


63 views0 comments

Comments


bottom of page