top of page

Мистецтво зі стабілізованих рослин та мохуЖителям великих міст дуже часто хочеться втекти від шуму мегаполісів на природу, розслабитися. Але, на жаль, така можливість є не завжди. Зате можна створити зелений куточок в офісі, квартирі чи будь-якому громадському закладі.

Але кімнатні рослини – банальний варіант. Тому є інші дизайнерські рішення – мох на стіні. Компанія Green Ecco Moss має величезний досвід у цьому напрямку!

Фітостіна з моху – це чудовий спосіб надати інтер'єру будинку, офісу або громадського закладу затишку та легкості. До того ж у жителів мегаполісів з'являється можливість насолоджуватися єднанням із природою, не залишаючи місто.

Стабілізований мох для створення настінних декоративних елементів вибирають через такі його переваги:

• простота догляду. Всі біологічні процеси в рослинах призупинені, тому немає потреби у набридливому поливі або сонячному освітленні. Досить періодично скидати пил спеціальною щіткою;

• безпека. Для консервації використовується технологія, яка викликає алергічних реакцій;

• довговічність. Стіна з моху довго зберігає привабливий вигляд. Але важливо, щоб на неї не потрапляло пряме сонячне світло.

Живий декор - це можливість не тільки перетворити приміщення, а й створити атмосферу гармонії з природою. Дізнайтеся більше про вертикальне озеленення.

Стіни з моху подарують естетичну насолоду та душевну рівновагу.

Вартість декору зі стабілізованих рослин – невисока, тому дозволити собі купити об'ємну або невелику композицію може кожен.

Панно з моху та рослин просто монтуються, так що установка не викличе особливих труднощів. Купуйте вже сьогодні у нашому інтернет магазині!


Замовлення обробляються практично миттєво і вирушають протягом 7-14 днів, тому довго чекати на те, щоб створити в приміщенні затишний зелений оазис, не доведеться. Дізнайтесь більше про наші послуги.


7 views0 comments

Comments


bottom of page