top of page

Озеленення стабілізованим мохом

Стабілізований мох стає все популярнішим у декоруванні інтер'єрів завдяки своїй природній текстурі, широкій палітрі кольорів та естетичній привабливості. Збір і обробка моху спеціальним стабілізуючим розчином дозволяє зберегти його природний вигляд та м'якість, що робить його ідеальним для створення вертикальних інсталяцій.

 

Мох використовується для виготовлення картин, живих стін, декору барних стійок та оформлення логотипів. Термін служби таких інсталяцій складає 8-10 років. Вони не потребують поливу, спеціального освітлення, є безпечними для дітей і тварин, не мають запаху і не накопичують пил.

зображення_viber_2023-09-27_13-26-00-887.jpg

Використання стабілізованого моху

Наше українське виробництво пропонує від 3-х до 20 відтінків кольорів для всіх видів стабілізованого моху. Як виробник, ми можемо створювати індивідуальні кольорові рішення відповідно до побажань клієнтів.

 

Для вертикального озеленення ми пропонуємо сім видів стабілізованого моху, включаючи український ягель, плаский мох, прованс, а також кочковий мох, доступний в двох типах просочення: повна і стандартна. Повне просочення забезпечує термін служби моху в 10 та більше років.

 

Такий декор є економічно вигідним, зокрема для створення фітостін у порівнянні з використанням великих рослин. Широка палітра кольорів, еластичність на дотик роблять стабілізований мох чудовим для інтер'єру кімнат. Також можна замовити логотипи для офісу з моху у відповідних кольорах або декорувати стелю, додавши інтер'єру нотку свіжості.

Вартість озеленення стабілізованим мохом

Вартість озеленення залежить від обраного виду моху - це може бути ягель, плоский або купини, кількості матеріалу, складності проекту та умов доставки. Діють знижки при замовленні від 3 кв.м за умови надання відео-відгука.

Догляд за стабілізованим мохом

Стабілізований мох не потребує поливу, добрив та спеціального освітлення. Достатньо періодично очищати стіни від пилу і підтримувати вологість приміщення на рівні близько 40-55%. Ми також пропонуємо послуги з обслуговування конструкцій, включаючи очищення та заміну пошкоджених елементів.

Переваги фітостін з моху

Фітостіни з стабілізованого моху можуть бути виконані в будь-якій формі та кольоровій гамі з додаванням логотипів та елементів із фанери, тощо. Вони не потребують поливу і догляду, не чутливі до світла, що робить їх оптимальними для малоосвітлених приміщень. Стабілізований мох не привертає комах, є безпечним для тварин.

Як ми працюємо?

1. Консультуємо та оформлюємо заявку.

2. Проводимо заміри приміщення.

3. Узгоджуємо проект та робимо візуалізацію.

4. Складаємо договір (за потреби) та отримуємо передоплату.

5. Викладаємо дизайн вживу та затверджуємо проект.

6. Виконуємо монтаж на об'єкті.

7. Підписуємо акт та даємо рекомендації по догляду.

Ми працюємо по всій Україні, окрім тимчасово окупованих території, реалізуючи проекти для компаній та приватних замовників, забезпечуючи конкурентні ціни та обслуговування готових інсталяцій.

Отримати консультацію та дізнатися вартість створення конструкції з стабілізованого моху можна у наших менеджерів.
favicon-256.png

Дивіться фото наших робіт

Green Ecco Moss готові втілити будь-яку вашу ідею з декорування будинку чи офісу, додавши стилю та елегантності вашому простору​.

Відгуки наших клієнтів

IMG_8988.jpg

Часті запитання

Який мох використовується для озеленення?

Використовується кочковий мох, український ягель, скандинавський мох ягель, плаский мох та інші види, можемо комбінувати із стабілізованими рослинами, корою, гілками, сухоцвітами та іншим декоративним матеріалом.

 

Чи потрібно поливати стіни з стабілізованого моху?

Ні, фітостіни не потребують поливу, підгодівлі та іншого догляду. Потрібно лише знімати пил і стежити за вологістю повітря.

 

Скільки прослужить стіна з моху?

Стіна з моху радуватиме вас 8-10 років залежно від обраного виду та умов розміщення.

 

Скільки коштує фітостіна з моху?

Вартість залежить від обраного моху та розміру фітостіни. В середньому ціна становить від 280 євро за 1 квадратний метр.

IMG_8988.jpg
IMG_9775_edited_edited.jpg

Замовити прорахунок

Залишіть заявку! Менеджер зв'яжеться з вами

Дякуємо за заявку!

bottom of page